KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16353025
nr 1635 3025
Cecilia Larsson
(f. 1956), Sverige
Oljemålning, "Stilleben". Monogramsignerad, 2001. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 77x71 cm
Cecilia Larsson, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 20:59:00
300 kr
350 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)